Rize’de Jeep Safari ile Gezi Fiyatları

Standart şekilde hazırlanan Rize veya Karadeniz gezi programlarında yapılacak olan tüm gezi ve ziyaretlerin araçlarla yapılması sağlanır. Her yaştan ve aralıktan insanın olması bu tarz gezilerde zamanla alakalı aksama olmasına neden olacağından araçlarla kısa süre içinde yaylalara ulaşım sağlanması önemlidir.

VANLIOĞLU OTO KİRALAMA

Adres: Çarşı, Bilsel iş merkezi, Atatürk Cd. no:372 kat:3, 53020 Merkez/Rize

Saatler: Açık ⋅ Kapanış saati: 19:00

Telefon: 0532 401 88 00

Son zamanlarda bilinenin aksine yapılan özel bazı gezi ve yayla programlarında Jeep Safari keyfinin ön plana çıktığı görülür. Çünkü oldukça fazla yaylası bulunan ve bununla ünlü olan doğa harikası yerleri yakından, safari ile gezmek daha büyük bir ayrıcalık olur. Turlarda deniz seviyesinden itibaren başlayan yolculuk yaylalara doğru devam eder.

Gezilen Yaylalar ve Programlar

Hazırlanan programlara bakıldığında Trabzon veya Rize deniz seviyesinden başladığı görülür. Çünkü hem mavi hem de yeşil buluşması yaşamak isteyen katılımcıların beğenisini artırmak bu şekilde daha çok mümkündür. Safari yaparak jeep kullanıldığı zaman dilimlerinde yaklaşık 2 bin metre uzaklıktaki yaylalara kadar çıkılır.

Yaylaların arasında yolculuk yaparken şelaleler, tarihi ve doğal güzellikler yakından incelenir. Verilen molalar buna göre ayarlanır. Çoban ateşi yakılarak yöresel dans ve eğlenceler düzenlenerek bölgenin tanınmasına katkıda bulunmak mümkün olur.

Jeep Safari Fiyatları

Bu şekilde yaylaları yakından görmek ve eğlenmek isteyenlerin oluşturdukları grupların fazla kalabalık olması da gerekmez. Özel veya kapalı grup şeklinde yapılan tatil programları bulunabilir. Bu tarz safari gezintilerinde maliyeti belirleyen farklı etmenler vardır.

Programın kaç gün olduğu, nerelerin gezileceği ve içeriğe neler dahil olduğu belirleyen önemli etmenler arasında bulunur. Bunlara bağlı olarak 4 veya 5 günlük ekonomik program paketlerinin bedeli 2000-3000 TL aralığından başlayarak hizmetlere bağlı şekilde artarak devam eder. Bunun için sunulan ve talep edilen hizmetlerin neler olduğu önemlidir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir