Trabzon 4×4 Araç Kiralama

Otomobillerin kişiye özel olması bu araçların ulaşımda en çok tercih edilen seçenek haline gelmesinde önemli rol oynamıştır. Kiralama yöntemi sayesinde pahalı lüks araçların kullanım hakkı elde edilmektedir. 4×4 jeep türü araçlar da uygun fiyat seçenekleriyle kiralanabilir.

VANLIOĞLU OTO KİRALAMA

Adres: Çarşı, Bilsel iş merkezi, Atatürk Cd. no:372 kat:3, 53020 Merkez/Rize

Saatler: Açık ⋅ Kapanış saati: 19:00

Telefon: 0532 401 88 00

Aşağıdaki numaralar yardımı ile Trabzon’da jip kiralama hizmeti alabilirsiniz.

  • 0 (462) 334 32 33
  • 0 (532) 330 40 96

Trabzon Araç Kiralama Avantajları

Diğer ulaşım seçeneklerine nazaran rahat ve konforlu olan araç kiralama günümüz ulaşım seçenekleri kategorisinde ilk sırada yer alıyor. 

Kiralık aracın avantajları şu şekildedir:

  • Birden fazla yer kısa sürede gezilebilir.
  • Havalimanından iner inmez başka ulaşım araçlarına gerek kalmadan kalan yolculuk konforlu bir şekilde tamamlanır.
  • Dönüşte araç havalimanında teslim edilir.
  • Aracın bagajı sayesinde bavul taşıma sorunu yaşanmaz.
  • Kalabalık topluluklar kiralık araçla konforlu bir şekilde gezebilir.
  • Servet değerindeki araçlar uygun fiyatla kiralanabilir.

Oto kiralama işlemleri diğer ulaşım seçeneklerine nazaran her zaman bir adım öndedir ve daha avantajlıdır.

Trabzon Lüks Araç Kiralama

Otomobil dünyasının lüks araçlarını uygun fiyatlarla kiralamak suretiyle kullanım imkanı elde edilebilir. Jeep türü ve diğer araç türleri sözleşmeli yöntemiyle kiralanıyor. Kiralayacak olan kişi ve aracı kullanacak olan kişi sözleşmeye kimlik bilgilerini eklemelidir. 

Ayrıca iletişim numarası, kiralanan aracın bilgileri, kiralama süresi ve kiralama fiyatı da sözleşmede yer almalıdır. Kiralanan aracın zamanında teslimatı da önemlidir. Zamanında teslim edilmeyen kiralık araçlar için ek ücret talebi gerçekleştirilmektedir.

Sınırsız Km Araç Kiralama Trabzon

Oto kiralama hizmetinin en büyük avantajı kiralanan aracın Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde sınırsız gezme hakkına sahip olmasıdır. Kiralama işlemi esnasında aracın ne amaçla kullanılacağı belirtilmektedir. Aracın kötü amaçlı kullanımı durumunda firma aracı geri alabilir.

Trabzon Araç Kiralama Sözleşmesi

Kanunsuz işlerde veya benzeri işlerde kiralanan aracın kullanımı durumunda da sözleşme iptal olur ve araç geri alınır. Sınırsız kullanım denildiği zaman Türkiye sınırları içerisinde sınırsız gezme imkanı olarak anlaşılması gerekir. Diğer yandan kiralanan aracın sözleşme kuralları çerçevesinde kullanılması gereklidir.

Trabzon Havalimanı Araç Kiralama

Otomobil kiralamada pratik çözüm sunan havalimanı kiralama seçenekleri, turizm dünyası için büyük kolaylık sağlıyor. Uçaktan inen turistler veya iş adamları kiraladıkları araçla şehir içerisinde zaman kaybetmeden konforlu bir şekilde gezebiliyor. Dönüşte de araç yine havalimanında teslim ediliyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir